10. - 12.4. JARNÍ SEDMIKRÁSKY VE SVĚTLE SEBELÁSKY ANEB SEDM KRÁS V NÁS :)

"Úspěch dne je v ránu, úspěch roku v jaru..."

Termín : 10.- 12.4. 2020 ( Velikonoce = Velké noce osvícené Lunou v úplňku)

Místo : Antarik - Valašská Senice

S radostí v srdci tvořím další inspirativní pobyt pro všechny z vás, které stejně tak, jako vše živé, touží - růst, poznávat, vnímat a u-vědomovat si krásy života se vším, co k němu patří ...
S březnovým úplňkem se rozpustily další staré programy, témata. Nyní máme před sebou čisté plátno, a co si na něj nakreslíme - vytvoříme, je jen na nás. Připoj se k Sedmi-kráskám a přivoň si, ochutnej, prociť si a načerpej In-spiraci, kterou ti zde nabízím. Co s ní uděláš, jak se k ní postavíš a jak ji dále ve svém životě využiješ je jen na tobě...Ty jsi malířem svého života! Já jsem jen Inspirace neboli Vdechnutí- jak inspiraci překládá Jarda Dušek.

Zde je má nabídka :

· Ranní jóga se Zuzkou Klingorovou ( Díky dataprojektoru a virtuální realitě jsme si na zimním pobytu přenesli Zuzku přímo mezi nás a všechny, co jsme zde byly, jsme zažily její moudrost a přítomnost na vlastní kůži...A protože výsledek byl nad naše očekávání, bude se tato ranní projekce opakovat i nyní. Výsledek je 100% a navíc je to ekonomicky výhodné i pro nás všechny...)

· Obličejová jóga - předám ti sestavu cviků, díky kterým probereš k životu všechny své obličejové svaly. Tvá pleť ti za ně poděkuje a věř, že i tvé břišní svaly, protože si u toho mj. užijeme spousty zábavy! :-)

· Vnitřní síla ženy- zasvětím tě do několika prastarých a moudrých rituálů,které jsou časově nenáročné a okamžitě účinné! Každá máme Sílu a Moc v sobě - stačí ji jen Objevit a probudit k životu, abychom pak byly i my plné života, vášně,smyslnosti, moudrosti a inspirace...

· Intuitivní tanec dle živlů - protanči se k radosti a spokojenosti :Tanec je úžasným způsobem sebe-vyjádření, zdrojem energie, díky čehož má léčivou, očistnou sílu...Má tu moc, uvést nás opět do stavu rovnováhy a radosti, které nám všem dělají moc dobře jak na těle, tak i na duši...:-)

· Mystické šamanské orákulum ( kolektivní dílo tří autorů: 1.Alberto Villoldo - antropolog, který víc jak 25 let studoval šamanské léčivé techniky. Je zakladatelem organizace, která se věnuje propojení starobylých šamanských tradic s moderní medicínou a psychologií, 2. Colette Baron Reid-je uznávanou duchovní léčitelkou, jasnovidkou a odbornice na orákula, 3. Marcela Lobos- byla zasvěcena do léčení a duchovních tradic Amazonie a And...+ nádherné ilustrace Jena DellaGrottaglia) - Po konzultaci s orákulem získáváme sílu a moudrost potřebnou k pochopení přítomnosti, vyléčení minulosti a k ovlivnění běhu budoucnosti. Součástí výkladu je esence karty - význam, pozvání ke změně...a medicína neboli léčení momentální situace. Možnost individuálního sezení a výkladu karet. Nádhera...Doporučuji!

· Masáže Shiatsu- inspirativní seznámení s účinky těchto masáží ve dvojici pod vedením Janky Novákové.

· Vedená léčivá meditace: "Buď královnou svého života..." - protože život si tvoříme my sami a jak ho prožijeme je jen na nás. Každý máme právo volby, a proto na každém z nás záleží, zda ho prožijeme jako oběť nebo jako vítěz!

Nabídka je jako vždy pestrá, můžeš se zúčastnit všeho nebo si jen vybrat to, co tě momentálně oslovuje. Mj. budeš mít dostatek prostoru na procházky v nádherné přírodě kolem Antariku s možností užít si uvolňující a osvobozující pocit ze stavu : "Jen být..." - a je to právě příroda, která nám tento stav neustále zrcadlí, stačí se zastavit, vnímat a jen být její součástí...

Pzn.
1. Pokud nám počasí dovolí, budeme se vzájemně inspirovat-tvořit a pracovat venku, v přírodě,
abychom si tu krásu a čerstvý jarní vzdoušek dosytosti užily.:-)
2. Změna programu vyhrazena dle momentální situace...
3. Vzhledem k situaci týkající se zdravotní obezřetnosti, mám pro vás potěšující a uklidňující zprávy:
· celá budova na Antariku je ozónována tzn. dezinfikována
· celkový počet osob na Antariku včetně naší skupiny bude do 50-ti osob
· Denně budu používat posilující posvátnou Šalvěj bílou, která zahubí vše destruktivní a
nízkofrekvenční, kdyby se na toto místo náhodou něco zatoulalo...
· A hlavně, pokud je člověk v pohodě= Má MOC a každá Ne -moc je na něj
krátká...Nezapomeň, tvůrcem svého života jsi TY. Jaká je tvá realita- takový je tvůj život.

Těším se na známé i nové tváře a na příjemně a smysluplně strávený společný čas.:-)

Cena tohoto pobytu včetně ubytování a plné penze je tato:
· 3.650,- Kč při splatnosti do 31.3.2020
· 3.950,-Kč zaplacení po 31.3.2020
Číslo účtu: 1566183023/0800
kontakt : e-mail lealoren@seznam.cz, tel. 733 791 331

S přáním všeho dobrého...Lia