19.6.- 21.6. Letní Sedmi-krásky ve Světle Sebelásky aneb sedm krás v nás....:-)

"Naší přirozeností je růst, milovat a zářit..."

Místo : Antarik - Valašská Senice

S radostí v srdci tvořím další inspirativní pobyt pro všechny z vás, které stejně tak, jako vše živé touží - růst...,stejně tak jako každá bytost touží milovat vše - včetně sebe a pro všehny z vás, které víte, že je pro vás naprosto přirozené ZÁŘIT jako letní Slunce...:-)

Tak pojďme spolu přivítat a oslavit Slunce, které se v tyto dny naplno ujímá své vlády, aby vše,čeho se svými teplými paprsky dotkne a obejme, mohlo dozrát a zazářit.

Každý den máme před sebou čisté plátno, a co si na něj nakreslíme a vytvoříme, je jen na nás. V tyto dny má síla našeho záměru moc dojít až k vysněnému cíli. A není to jen metafora- je to prostě a jednoduše TAK.

Připoj se k Sedmi-kráskám a přivoň si, ochutnej, prociť si a načerpej In-spiraci, kterou ti zde nabízím. Co s ní uděláš, jak se k ní postavíš a jak ji dále ve svém životě využiješ je jen na tobě...

Ty jsi malířem svého života! Já jsem jen In-spirace neboli Vdechnutí- jak inspiraci překládá Jarda Dušek.

A tak si můžeš svůj koktejl" Sunrise" ( východ Slunce) namíchat přesně podle svého gusta. Zde jsou ingredience neboli Je libo? :-)

Ranní jóga se Zuzkou Klingorovou ( Díky dataprojektoru a virtuální realitě jsme si na zimním pobytu přenesli Zuzku přímo mezi nás a všechny, co jsme zde byly, jsme zažily její moudrost a přítomnost na vlastní kůži...A protože výsledek byl nad naše očekávání, bude se tato ranní projekce opakovat i nyní. Výsledek je minimálně 100% a navíc je to ekonomicky výhodné i pro nás všechny...) ( sobotní ráno)

Mám pro vás Rozárčiny Tři oříšky pro Popelku:-), a to ve formě audio vedené léčivé meditace Lucky Kolaříkové :

1. "Koupel na dobrou noc"- pro usínání naplněné vděčností ( páteční večer)

2." Dýchám Lásku" - ...,aby v každé buňce bublala Láska ( sobotní ranní dopoledne)

3." Dobré ráno, krásná Ženo" ( nedělní ráno)

• Obličejová jóga - předám ti sestavu cviků, díky kterým probereš k životu všechny své obličejové svaly. Tvá pleť ti za ně poděkuje a věř, že i tvé břišní svaly, protože věřím, že si u toho mj. užijeme spousty srandy a plynule tak přejdeme k józe smíchu :-) (sobotní dopoledne) • Rituál Sedmi-krásky: Tento zázrak si užiješ, pokud si ho dopřeješ, po obličejové józe během individuálního setkání. Jedná se o účinnou kombinaci masážních tahů na obličeji, které jsou umocněny kouzelnou silou léčivých a regeneračních krystalů. Díky této mikrochvilky pocítíš a na vlastní oči uvidíš, že proto, abys vypadala svěže a odpočatě stačí opravdu málo. ( sobota - neděle)

• Intuitivní tanec aneb protanči se k radosti a spokojenosti: Tanec a s ním neodmyslitelně spojený pohyb - je ŽIVOT sám!!! Tanec je úžasným způsobem sebe-vyjádření, zdrojem energie,díky čehož má léčivou, očistnou sílu..Je naprosto přirozeným zdrojem Radosti,Vášně, Něžnosti a Ženskosti.Má tu moc, uvést nás opět do stavu rovnováhy, které nám všem dělají moc dobře jak na těle, tak i na duši...:-) Nepochybuj o svých tanečních schopnostech, protože jak říká lektorka Tance pěti rytmů Gabriele Rothh :" Ten, kdo umí chodit, umí i tančit...":-) A já myslím, že k tomu není, co dodat, protože: " Když HO miluješ, není, co řešit:..:-)" ( páteční a sobotní večer).

• "Hoř ohýnku, plápolej, vše staré a nepotřebné udolej - novou, očistnou enrgii přivolej..." :-) Také z dob dětství miluješ praskání dříví a vůni ohně? Pak si ho společně dopřejem u sobotního večerního "táboráku", a aby to opravdu za něco stálo, budeš mít možnost zabubnovat si na šamanských bubnech díky workshopu manželů Váchových a poté si pod širým nebem zatančit v rytmu bubnů...Na závěr si dáme meditaci pod hvězdnou oblohou - každá tu svou...: " Ticho promlouvá" a pak už si jen v klidu a tichu popřejem krásnou dobrou noc, protože na zájemce čeká opravdový bonbónek!

• A tím bonbónkem nebude čokoládová Tequila sunrise, ale opravdový Východ Slunce na horách...,a pak už nezbývá nic víc, než si přát a vyslovit Slunci své záměry, neboť "Všichni jsme sem na Zem přišli, abychom zhmotnili a promněnili své sny,které nosíme ve svém Srdci..." - A naše motto pro toto ráno by klidně mohlo znít : "Snění už bylo dost, TEĎ jdem tvořit skutečnost! :-)" (nedělní brzké ráno - jen pro zájemce)+ jógová sestava "Khatu pranam" aneb pozdrav Slunci trochu jinak..., protože změna je Život :-)

Mystické šamanské orákulum ( kolektivní dílo tří autorů: 1.Alberto Villoldo - antropolog,který víc jak 25 let studoval šamanské léčivé techniky. Je zakladatelem organizace, která se věnuje propojení starobylých šamanských tradic s moderní medicínou a psychologií, 2. Colette Baron Reid-je uznávanou duchovní léčitelkou, jasnovidkou a odbornice na orákula, 3. Marcela Lobos- byla zasvěcena do léčení a duchovních tradic Amazonie a And...+ nádherné ilustrace Jena DellaGrottaglia) - Po konzultaci s orákulem získáváme sílu a moudrost potřebnou k pochopení přítomnosti, vyléčení minulosti a k ovlivnění běhu budoucnosti. Součástí výkladu je esence karty - význam, pozvání ke změně...a medicína neboli léčení momentální situace. Možnost individuálního sezení a výkladu karet, pro ty z vás, které potřebujete znát odpověď a mít jasno v nejasných tématech svého života nebo jen tak, ze zvědavosti... Nádhera...Doporučuji, protože je Miluji! ( neděle)

• Po celou dobu našeho vymazleného víkendu bude k dispozici čaj z horských bylinek magické hory Goduly, které jsem pro vás s láskou nasbírala a jejich složení podpoří Ženu vně i v nás...Ps. Recept bude odtajněn na Sedmi-kráskách...:-)

Nabídka je jako vždy pestrá, můžeš se zúčastnit všeho nebo si jen vybrat to, co tě momentálně oslovuje. Mj. budeš mít dostatek prostoru na procházky v nádherné přírodě kolem Antariku, s možností užít si uvolňující a osvobozující pocit stavu :

"Jen být..." - a je to právě příroda, která nám tento stav neustále zrcadlí, stačí se zastavit, vnímat a jen BÝT její součástí...

Pzn.

1. Pokud nám počasí dovolí, budeme se vzájemně inspirovat a tvořit venku, v přírodě, abychom si tu krásu a čerstvý letní vzdoušek dosytosti užily.:-)

2. Změna programu vyhrazena dle momentální situace...

3. Vzhledem k situaci týkající se zdravotní obezřetnosti, mám pro vás potěšující a uklidňující zprávy:
• celá budova na Antariku je ozónována tzn. dezinfikována
• celkový počet osob na Antariku včetně naší skupiny bude do 50-ti osob
• Denně budu používat posilující posvátnou Šalvěj bílou, která zahubí vše destruktivní a nízkofrekvenční, kdyby se na toto místo náhodou něco zatoulalo...
• A hlavně, pokud je člověk v pohodě= Má MOC a každá Ne -moc je na něj krátká...Nezapomeň, tvůrcem svého života jsi TY. Jaká je tvá realita- takový je tvůj život.

Těším se na známé i nové tváře a na příjemně a smysluplně strávený společný čas.:-) 

Cena tohoto pobytu včetně ubytování, plné penze a programu je 3.990,-Kč. Rezervace místa je podmíněna včasnou platbou, a to nejpozději do 11.6. 2020

Číslo účtu : 1566183023/0800
kontakt : e-mail lealoren@seznam.cz
tel. 733 791 331

S přáním všeho dobrého...Lia