22.- 24.10. VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ "ZPĚT DO SVÉHO STŘEDU"


Hluboký stabilizační systém páteře (HSSP)

Všechny aspekty našeho těla, ať je tím míněn náš charakter, tělo fyzické, pránické a myšlenkové, jsou podstatné a důležité. K tomu, abychom mohli dojít harmonie, je zapotřebí je sjednotit, vyvážit, obrátit ke středu. Všechno má svůj střed. Tělo, dech, mysl, vše vychází ze středu a zase je do středu vtahováno vědomím. Fyzické tělo má svůj střed, neboli jádro, nazývané „Core“ a odborně Hluboký stabilizační systém páteře (HSSP). Tento svalový systém zajišťuje stabilitu páteře v jejím přirozeném zakřivení a správné držení těla. Odtud také vychází fyzický projev dechu. Proto správná funkce HSSP je spojena se správnou funkcí dechového aparátu. V tomto kurzu se budeme zabývat zapojením HSSP a dechu do pohybu tak, aby pohyb byl harmonický, vyvážený, vědomí a v souladu s dechem. Za pomocí jógových technik pracující s HSSP budeme vědomě působit na tělo fyzické, energetické, emoční a myšlenkové a jejich vyváženost a harmonii.

Tajemství pánevního dna - metoda 3x3, tanec, práce s hlasem

Naše pánevní dno není jenom shluk fyzických svalů, který drží orgány. Podíváme se na souvislosti emocionální, myšlenkové, energetické. Svaly pánevního dna nemohou správně fungovat bez stabilního a zdravého HSSP a naopak. Stav pánevního dna přímo ovlivňuje také náš hlasový projev, prožívání života a zdravé zakořenění se v realitě. Ze všech pohybů nejvíc miluje tanec, jízdu na koni a milování. Vše se vším souvisí, a proto se v průběhu víkendu zaměříme na tato různá propojení v našich tělech a životech.

Harmonogram víkendu

Pátek - příjezd
18:30 zahájení společnou večeří
20:00 přednáška na téma hluboký stabilizační systém

Sobota
7:00 – 9:00 jóga
9:00 snídaně
10:30 – 12:30 pánevní dno
12:30 oběd a volný program
15:00 – 16:30 pánevní dno
17:00 – 19:00 jóga
19:00 večeře
20:00 tanec

Neděle
7:00 – 9:00 jóga
9:00 snídaně
10:30 – 12:30 pánevní dno
12:30 oběd a zakončení

Vedou

Lucie Žilkayová – tajemství pánevního dna, tanec
Markéta Janochová – jóga, přednáška

Cena a ubytování

Ubytovaní budeme v druhém patře v třílůžkových pokojích. Pokud budete chtít býti na pokoji sami, tak je možnost za příplatek. Sociální zařízení těchto pokojů je na chodbě. Muži a ženy zvlášť. Jsou o to levnější. Cena pobytu s ubytováním a plnou penzí na celý víkend činí 3500,- Kč

KONTAKT

Hlásit se můžete na: marketajanochova@centrum.cz
721 967 935

Tento program je určen pro ženy i muže. Těšíme se na vás!