24. - 26.1. 2020 ZIMNÍ POBYT "Sedmi-krásky ve Světle Sebe-lásky aneb sedm krás v nás..."

Sedmi-krásky :-), naše lednové setkání se blíží a já vám posílám krátké povídání pro nalazení a věřím, že pro mnohé to bude pohlazení na duši, které vám vykouzlí úsměv na tváři, protože se máte opravdu na co těšit.:-)

Našim velkým tématem je Sebeláska. Je totiž velkým uměním života vymanit se z programů,přesvědčení a společenských norem, které nám od malinka vtloukali do hlavy a dovolit si cítit, vnímat a konat to, co opravdu cítíme, když si dovolíme dostat se ke svému pravému JÁ:

1. Mysli na sebe - my to nejspíš známe obráceně "Nemysli jen na sebe..."

Pokud však chceme žít život v Lásce, radosti,lehkosti, spokojenosti a hojnosti, je třeba si uvědomit jeden ze základních principů Sebelásky a tím je prostě a jednoduše fakt: 

1. Mysli na sebe " Já jsem na 1. místě" Moje spokojenost = tolerantnost - tzn. pokud jsem spokojená jsem i tolerantní vůči všemu a všem včetně sebe...

+

2. Mysli na druhé...( je totiž velký rozdíl mezi čistým posláním s velým P: pomáhat - podporovat bez žádného vedlejšího motivu či iluze a mezi pomocí, kdy sice pomáháme - podporujeme, avšak na úkor sebe sama,což si většinou ani ne-uvědomujeme, dokud TO nepřijde... )

Na jaře tohoto roku jsem často opakovala slova: " Vše je jak má být...", to jsem tehdy ještě netušila o jakou životní zkoušku si tím říkám a dnes k tomu dodávám..., "protože všechno je v pořádku..." a pro tebe to mj. znamená, že je v naprostém pořádku odjet na víkend, který věnuješ jen sama sobě a vše, co budeš v tyto dny dělat či nedělat je jen na Tvé volbě a tvém rozhodnutí. Každopádně zasílám malou ochutnávku toho, co můžeš zažít:

intuitivní tanec ( vytuněný o vychytávky, ke kterým jsem v průběhu pár posledních týdnů dospěla:-) :-):-))
úvod k muzikoterapii + hra na tibetské mísy a další( Joli)
společná masáž v ženské kruhu + novinka "Moksy" ( do tajů nás zasvětí Gabča)
• sdílení
• ranní jóga
• Probuzení vnitřního delfína a s tím související aktivace sedmi delfíních bodů, které máme s těmito nádhernými a úžasnými tvory společné :-)
• Meditace na vnitřní dítě, protože toto děťátko máme všichni v sobě a velmi často hluboce zapomenuté, zatlačené, avšak věř, že kdykoli cítíš jakoukoli nepříjemnou emoci, ať už je to smutek, lítost, vztek prostě cokoli, je to právě to děďátko uvnitř tebe, které pláče, je bezmocné a volá o pomoc. Dobrá zpráva je, že stačí opravdu málo a toto plačící dítě se během chvilky uklidní a je zase šťastné a spokojené stejně tak, jak ti radostní delfíni...:-)
• Společné Lazení s Joli neboli Jo! Ladička... a také individuální dle vašeho přání a potřeby
• Možnost běžkování (v případě zájmu si vem lyže s sebou- půjčovna není k dispozici)
• Nedělní Individuální péče dle vašeho výběru: 1. Lazení s Joli, 2.Kraniosakrální masáž nebo tělové svíce s Gabkou 3. Pobyt na léčivé a regenerační podložce Amethyst Biomat + známá Cochcárna :-) neboli: " Dělám si , co chci...":-)Pzn. Individuální péče je za příplatek, který bude domluven na místě, pokud tě k tomuto zajímá bližší info, piš, volej...
• + skvělé jídlo a nápoje, úžasné renovované pokoje v přízemí, útulné prostředí čítárny a knihovny a co já vím ještě...:-)
• Závěrem dodávám, že změna programu vyhrazena dle momentální situce Přítomného okamžiku...:-) :-) :-)

A na úplný závěr přikládám nezbytné info, co kdy, do kdy...:-)

Takže náš zimní pobyt bude probíhat od pátku do neděle 24. - 26.1. 2020 - mj. na Novoluní, což jak víš, znamená další nový Začátek...
Co se týká dopravy, pak bude ideální, když přijedete po skupinkách, jednotlivci jsou samozřejmě vítáni také. :-) Mám domluven i odvoz z Valašské Senice, kde je možnost na konečné autobusu zaparkovat tvého dopravního miláčka a na Antarik se nechat vyvézt jeepem , který je vybaven na zdejší horské podmínky.Vše budeme ladit během týdne, kdy se budou konat naše Sedmikrásky podle počasí.
Zájemci, pište na mejlík: lealoren@seznam.cz nebo na tel.č.: +420 733 791 331
Cena je 4.200,-Kč. Záloha je 700,-Kč , tu prosím,pošli, co nejdříve 2019 na účet: 1566183023/0800. Zbytek tj. 3.500,- Kč mi pošli do 15.1. 2020. Děkuji.

Moc se na vás těším a přeji vám krásný adventní čas, kouzelné Vánoce a úžasný rok 2020...:-) Lia