MIKULÁŠSKÝ VÍKEND JÓGY 6.-8.12.

Ráda bych vás pozvala na jógový víkend s Markétou Janochovou v příjemném prostředí horské chaty Antarik. Chata se nachází uprostřed krásné horské krajiny Javorníků poblíž vesničky Valašská Senice. Tento víkend je určen pro ty, kteří se chtějí hlouběji ponořit do poznání sebe sama skrze jógu. Toto hluboké a posvátné učení nám napomáhá objevit úrovně vědomí a najít harmonii a klid nejen na úrovni fyzické, ale i duševní.

Víkend zahájíme v pátek odpoledním cvičením v 17 : 00 – 18 : 30. Poté bude následovat večeře a ve 20 : 00 se sejdeme k společnému seznámení a povídání o józe. V sobotu budeme cvičit v 7:00 – 8:30 před snídaní a večer v 17:00 před večeří.

Před obědem budeme společně zpívat mantry a zakončíme meditací obrácením pozornosti k našemu nitru. Ve 20:00 se opět sejdeme k povídání na vybrané téma jógy. V sobotu je možné navštívit tradiční mikulášský jarmek ve Valašských Kloboukách. Vzdálenost cca 25km.

V neděli opět cvičíme před snídaní a před obědem. Po obědě se sejdeme k závěrečné konzultaci a rozloučení. Ubytování v turistických pokojích bez sociálního zařízení (společné sociální zařízení na chodbě). Toto ubytování bude pro nás k dispozici, ale je možné, že se uvolní i ubytování v pokojích se sociálním zařízením. Ubytováni budeme ideálně po dvou možno i po třech. Individuální pokoj za příplatek.

Cena: 2689,- s ubytováním se soc. zařízením na chodbě.
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze a lekce jógy.
Doufám, že budeme mít pěkné počasí, abychom si mohli užít i krásného horského prostředí a procházek.

V případě zájmu se hlaste prosím nejpozději dokonce srpna ne mé emailové adrese marketajanochova@centrum.cz
Více informací o chatě Antarik na www.antarik.cz
Více o mě www.jogaharmoniezivota.webnode.cz

Těším se na vás
Markéta