27.-29.9. Sedmi-krásky ve Světle Sebelásky aneb sedm krás v nás (minimálně... :-))

Ahoj Sedmi-krásko :-),

náš společně strávený čas se blíží a já ti zasílám průvodní dopis, ve kterém ti nastíním, co nás čeká. Pokud se po přečtení tohoto dopisu rozhodneš zúčastnit se pobytu : "Sedmikrásky ve Světle Sebelásky", který bude probíhat na horské chatě Antarik v termínu: 27.9. - 29.9. 2019, potvrď mi své rozhodnutí na mejlík. Děkuji.

Jedná se o cyklus čtyř setkání, která na sebe navzájem jemně navazují a každé je zasvěceno jednomu ročnímu období a přírodnímu živlu, který je s tímto ročním obdobím spjat. Takže se uvidíme na podzim - Vzduch, v zimě - Voda, na jaře - Země a v létě - Oheń. Je jen na tobě, zda budeš přítomna na všech setkáních nebo jen na některém z nich. Jak píši v úvodním slovu, vše je jak má být, tak není, co řešit a sama uvidíš, jak se vše bude vyvíjet a pokud ucítíš vnitřní nutkání, že tam máš a chceš být, tak tam s námi budeš - stačí se jen včas přihlásit...

Naše společné téma je Sebe-Láska, která je mj. o vnímání svých pocitů a následném konání, právě dle těchto pocitů, naslouchání potřeb svého těla s Vědomím, že jsem v pořádku taková jaká jsem a můžu dělat to, co chci, co mě naplňuje, baví,nabíjí a přináší mi do života radost, spokojenost a přirozenost...

Někdy je velmi obtížné přiznat si pravdu, odložit masku přetvářky, kdy se celému světu snažíme vnutit, že je vše fajn a já jsem šťastná a spokojená...sama jsem si tím prošla a dnes a denně pozoruji nejen na sobě, ale i na lidech v mém životě, jak je to těžké. Na základě těchto pozorování jsem si uvědomila, že hrát divadlo na ostatní je sice smutné, avšak mnohem smutnější je, když hrajeme divadlo sami před sebou... Dobrá zpráva je, že ke svobodě neboli volnosti, vnitřní spokojenosti a radosti ze života vede cesta skrze otevřené srdce, a to se samo a naprosto přirozeně otevírá při zpěvu a tanci. Takže budeme hodně zpívat a tančit. Pokud tě právě teď přepadají obavy ze studu a další podobné výmysly ega, můžeš zůstat v naprostém klidu, protože písně, které mám pro vás připraveny mají to kouzlo, že si je prostě zamiluješ a při jejich zpěvu, se zároveň nádherně vnitřně pročistíš. A tanec bude probíhat při intimním osvětlení a se zavřenýma očima, takže ani z toho neměj obavy a už se těš na pořádnou taneční pecku různých žánrů, kdy se roztančí každá buňka tvého těla, kdy tvé nohy nevydrží v klidu a tvé tělo začne přirozeně dělat pohyby, o kterých ani netušíš, že je umíš...:-) Nic víc není třeba, jen si to DOVOLIT a ty už možná víš, že v duchu Sebe-Lásky si to dovolit MŮŽEŠ...:-), a pokud ještě nevíš,tak na Sedmi-kráskách na 99,9% pochopíš...:-)

Abychom se od rána cítily doslova jako znovuzrozené,čeká nás každé ráno hodinka jógy s Barunkou. Sama za sebe mohu s čistým svědomím říci, že jsem zažila hodně lektorů jógy, ale po Barunčině lekci mi bylo opravdu nádherně jak na těle, tak i na duši a věřím, že tento blažený pocit čeká i na tebe. :-) Uvidíme, co nám počasí dovolí, protože chata Antarik se nachází v nádherné přírodě lesů a luk, tak by bylo naprosto úžasné využít příležitost zacvičit si venku v přírodě - a tak se ještě hlouběji propojit s přírodou a celkem. A jako třešnička na dortu po cvičení bude krátká automasáž obličeje, díky níž bude zářit nejen tvá pleť, ale i ty sama.:-)

Barunka je zároveň certifikovaná aromaterapeutka, takže na tebe v průběhu pobytu čeká aroma- půlhodinka, kdy ti může být namíchán parfém- olejíček, přesně podle tvého přání a rozpoložení a nejen to. Zabývá se také tradiční čínskou medicínou a umí číst z jazyku, tak se i můžeš ledacos dozvědět o zdravotním stavu tvého tělíčka a podpořit jeho případné léčení.

S tím souvisí také další část našeho pobytu. Součástí našeho setkání totiž budou, od pátku do neděle, také léčivé meditace na téma: "Přijetí těla"- protože tady Sebeláska začíná...podle jednoduchého pravidla - postupně. Dřív než se vypravíme do hloubky a objevíme, co je neviditelné a pod povrchem, je třeba přijmout to, co viditelné je a na povrchu.

Věř, že uvolněná a s otevřeným srdcem začneš své tělo a sebe samu Milovat se vším všudy a zažiješ nádherné pocity vděčnosti za to, co vše tvé tělo zvládlo, překonalo, vydrželo, prostě za to, že jsi taková, jaká jsi - originál, JEDINEČNÁ...:-)

V sobotu nás kromě zpěvu a tance čeká také tzv."Šinrin joku" neboli z japonštiny přeloženo "Lesní koupel"- věřím, že mnohým z vás se teď fantazie rozjela na plné obrátky, takže pokud si představuješ, že se budeš koupat nahá v lese jako lesní víla, tak takhle to není, i když v rámci sebe-lásky a přirozenosti je opravdu vše dovoleno a klidně můžeš...:-) Co se však za tímto názvem skrývá, to si s dovolením, nechám pod pokličkou a dozvíš se to až na místě. Každopádně tato lesní koupel je spojena s milým překvapením, a tvůj muž nebo vysněný idol to není.:-) Mohu ti však slíbit, že si užiješ místo a čas jen pro sebe a dopřeješ si tzv. cochcárnu tzn. že si budeš dělat a užívat CO - CHCEŠ... :-)

Sobota 28.9. je velmi významná. Za prvé slavíme státní svátek na uctění památky patrona naší krásné České země sv. Václava a za druhé je tento den Novoluní, což už mnohým z vás napovídá- Nový začátek. My si tento dvojitý svátek užijem jaksepatří v sauně, kdy si kromě klasického saunování dopřejem tzv. "Snéhan" alias Abhyanga masáž- Sneha v sanskrtu znamená "olej" a "láska" a my si budeme naše tělíčko rozmazlvat automasáží teplým a vońavým olejíčkem. No a poté budem pokračovat večerní jógou s Barunkou, kdy společně pozdravíme měsíc - krásnou Lunu, kdy pod noční oblohou plnou hvězd necháme dopadat měsíční paprsky na naše milované a milující tělíčko... Projdeme všechny ásány, které rozpouští vnitřní napětí, zklidňují mysl a podporují změny v životě.

Tyto změny v životě vám pomohou podpořit také inspirující mantry, které jsem vytvořila a jsou rozčleněny podle různých oblastí života: Ženství..., Komunikace..., Změna...atd. Tyto mantry: " Moudrost srdce" ode mne dostaneš jako dárek během sobotního programu. V sanskrtu "MAN" znamená mysl a "TRA" = pocit. O tom, že slovo má obrovskou sílu a moc se dnes a denně přesvědčuji a pro zajímavost uvádím jeden příklad: Když jsem se rozhodla uspořádat tento pobyt, vyprávěla jsem o tom své kamarádce Šárce mj. také ji na pobytu poznáš :-), no a ona se mě zeptala, kdy pobyt plánuji. Do té doby jsem o tom zatím nepřemýšlela, zpočátku jsem tápala a tak jsem z legrace řekla, do roka a do dne. Když jsem si přijela osobně Antarik a okolí nacítit a poté se rozhodla, že pobyt na tak krásném a hlubokém místě uskutečním, šla jsem za paní majitelkou zjistit volné termíny ...no a byl pouze jeden, ten který odpovídal hlášce do roka a do dne. :-)Kromě toho si své vize zapisuji do notýsků, a když jsem se koukla, kdy jsem si tuto vizi a záměr zapisovala- bylo tam datum 29.9.2018- no a náš pobyt 29.9. končí...Potřebuješ ještě další důkaz o síle slova?:-) Navíc ode mne dostaneš doporučení, jak sílu slova podpořit a tím svůj záměr, cíl, vizi uskutečnit.

Poslední den, nás mj. čeká oslava Lásky, přirozené Ženskosti a Života vůbec, kdy budem zpívat, tančit, sdílet zážitky, pocity a užívat si život v radosti a... Na závěr chci každé z vás už předem říci, že tento víkend si jedem užívat svobodu, pohodu, cochcárnu a pokud se některé z vás do nějaké výše zmíněné aktivity nebude chtít, nic se neděje, vždyť vše je jak má být...

A teď už ale opravdu na závěr píši potřebné údaje, které nejsou na pozvánce:

Cena tohoto 3-denního pobytu je 4.450,-. V ceně je zahrnuto: ubytování, plná penze ( nutno připomenout, že chata poskytuje pouze vegetariánskou kuchyni, tak pokud nedáš bez masa ani ránu, přibal si s sebou nějakou tu klobásu :)), sál, terý budeme mít po celou dobu našeho pobytu plně k dispozici, sauna, ohniště :-), rekreační poplatek obci, odměna pro mě a Barunku a to nejlepší nakonec -
dárky:

1. přírodní aroma éterický olejíček namíchaný přímo od naší Barunky
2. Soubor manter: " Moudrost srdce" + překvapení...:-)

Pokud jsi rozhodnutá a dovolila sis užít si tyto 3 dny od 27.- 29.9. 2019 v nádherné přírodě na pomezí Beskyd a Javorníků ( prostě na Valašsku...) na horské chatě Antarik, což v překladu znamená " mezi nebem a zemí", pak mi pošli na mejlík (lealoren@seznam.cz) potvrzení účasti, pokud možno co nejdřív a zálohu 1.500,Kč do 15.6. 2019 na č.íslo účtu: 1566183023/0800. Přihláška je závazná, samozřejmě chápu, že někdy to je tak, že člověk míní a život mění, tak pokud se stane, že se z vážných důvodů nebudeš moci zúčastnit, bude v  Vše je o domluvě. Zbylou částku pak pošli taktéž na výše uvedené číslo účtu do 15.9.2019. Děkuji.
Přidávám ještě harmonogram příjezdu a odjezdu :

Pátek 27.9. :
- příjezd a ubytování mezi 15.00- 17.00hod
- začátek programu : Naladění...17.00 - 17:30hod ( hlavně v klidu...:-)
- večeře: 18.00hod + po večeři program pokračuje ...

Neděle 29.9.:
- program končí cca v 15:30
-odjezd domů v 16:00hod

Mějte se krásně a naviděnou na Sedmi-kráskách...:-)

Lia