SPORT A ODPOČINEK


turistika.jpg U NÁS NA CHATĚ

Přímo na chatě je k dispozici multifunkční hřiště, sauna a ohniště s posezením. Děti se určitě vyřádí na zdejších houpačkách a prolézačkách. V okolí chaty je několik turistuckých tras i cyklotras. V zimě jsou tu dobré podmínky pro běžkování


V OKOLÍ

horní lideč sportovní areál.jpg Sportovní areál Francova Lhota: Tenisové kurty, víceúčelové asfaltové hřiště, hřiště na fotbal a volejbal. Tel.:731 080 577 (Radek Matušinec).

Sportovní areál Horní Lideč:
Nově postavené sportoviště s plochami pro tenis, volejbal, basketbal, malou kopanou, házenou, hokejbal, pozemní hokej i flórbal. Dále je tu hřiště na fotbal, lehkoatletický ovál s tartarovým povrchem, pískové hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště, tělocvična a bowling. V rámci relaxačního centra můžete navštívit solárium a whirpool. Sportoviště je uměle osvětlené.
Tel.:571 410 370

Koně v přírodě:  Nedaleko od chaty Antarik, kousek pod Beňadínem se těší
ze zaslouženého odpočinku několik starších huculských koní. Po domluvě
hucul klub.jpg je možné povozit děti. Tel.:737 731 049, 608 713 954. Cena: 300 Kč/hod.
za koně.

Koupaliště Valašská Senice: Nově zrekonstruované koupaliště se dvěma bazény, pro dospělé (25m) a děti. Je tu také hřiště na volejbal, nohejbal, badminton a stolní tenis, travnatá odpočinková plocha a možnost občerstvení ve výčepu. Nově si můžete vyzkoušet aquazorbing. Aktuální info najdete na facebooku.

Horolezectví Lidečko, Lačnov:
Ani horolezci se nemusí bát, že se tu budou nudit. Čekají tu na ně Lačnovské (Horní, Dolní a Prostřední) a Čertovy skály s různou náročností výstupů, vhodných jak pro začátečníky, tak pro ty zdatné, kteří si troufnou třeba i na devítku.

Geocaching:
V okolí jsou také skrýše pro oblíbenou navigační hru geo-caching, takže pokud rádi prolézáte křoví s GPSkou, určitě si to tu užijete.