Sportovní areály

HORSKÁ CHATA ANTARIK:

Přímo na Antariku se nabízí hned několik možností sportovních i relaxačních aktivit. Můžete si tu např. zahrát ping pong, volejbal, fotbal, kulečník, zastřílet z luku nebo půjčit horská kola. V okolí jsou také skrýše pro oblíbenou navigační hru geo-caching. Pro všechny kdo dávají přednost odpočinku je k dispozici finská sauna, menší bazén a masážní studio s širokým výběrem klasických i východních masáží a jiných procedur.

Horní lideč areál.jpg VALAŠSKÁ SENICE:

Koupaliště se dvěma bazény pro dospělé a děti.

FRANCOVA LHOTA:

Jsou zde tenisové kurty (prosím vezměte si vlastní rakety), víceúčelové asfaltové hřiště i hřiště na fotbal a volejbal.
Kontakt: p.Sucháček, tel.: 737 44 75 88.

HORNÍ LIDEČ:

Velký sportovní areál je také v Horní Lidči. Zde můžete využít plochy pro tenis, volejbal, basketbal, malou kopanou, házenou, hokejbal, pozemní hokej i florbal. Je tu i fotbalové hřiště, lehkoatletický ovál s tartarovým povrchem (400m), pískové hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště a tělocvična. V rámci relaxačního centra můžete navštívit např.fitness, solárium a whirpool. Celé sportoviště je uměle osvětlené, takže není problém sportovat do pozdních nočních hodin.

Rezervace kurtů je možná telefonicky: 608 300 345 (pondělí - pátek 8.00-15.00 hod.) nebo  571 410 370 (pondělí-neděle 14.00-22.00 hod.).

sportovní areál Francova Lhota.jpg DALŠÍ:

Pozděchov (tenisové kurty), Študlov (víceúčelové hřiště), Střelná (víceúčelové hřiště), Valašská Polanka (sportovní areál u ZŠ včetně tělocvičny, víceúčelový sportovní areál Paradon),Seninka (sportovní areál s tenisovým kurtem a víceúčelovým hřištěm), Leskovec(tenisový kurt), Lidečko (víceúčelové hřiště, několik dětských hřišť, tělocvična), Zděchov (koupaliště).

ZÁVODY A POCHODY

V Beskydech a Javorníkách se také pravidelně pořádají různé pochody a závody, uveďme např. BV5, Beh okolo Lysej, 36 000 Valašských kroků, Valašské keškobraní, Cestou necestou atd.