SPORT A ODPOČINEK


U NÁS NA CHATĚ

Přímo na chatě je k dispozici multifunkční hřiště, menší venkovní bazén, sauna a ohniště s posezením. Můžete si tu také zapůjčit tenis, badminton, petanque, míče na volejbal, fotbal a basketbal, a po dohodě i  kolo, sněžnice nebo letní lyže. Děti se určitě vyřádí na zdejších houpačkách a prolézačkách. V okolí chaty je několik turistuckých tras i cyklotras. V zimě jsou tu dobré podmínky pro běžkování.


Ceník hřiště

Zapůjčení raket na tenis a bedmington (set 2 rakety, 1 míček):
80 Kč/ hodina
Každý další míček:20 Kč/ hodina
Vratná záloha za set: 400 Kč
Poplatek za ztrátu míčku: 10 Kč

Zapůjčení míče na volejbal, házenou, basketbal, kopanou:
20 Kč/ hodina
Vratná záloha za míč: 100 Kč

- Pro neubytované hosty je poplatek za pronájem jednoho hřiště


V OKOLÍ

Sportovní areál Francova Lhota: Tenisové kurty, víceúčelové asfaltové hřiště, hřiště na fotbal a volejbal. Tel.:731 080 577 (Radek Matušinec).

Sportovní areál Horní Lideč:
Nově postavené sportoviště s plochami pro tenis, volejbal, basketbal, malou kopanou, házenou, hokejbal, pozemní hokej i flórbal. Dále je tu hřiště na fotbal, lehkoatletický ovál s tartarovým povrchem, pískové hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště, tělocvična a bowling. V rámci relaxačního centra můžete navštívit solárium a whirpool. Sportoviště je uměle osvětlené.
Tel.:571 410 370

Koně v přírodě:  Nedaleko od chaty Antarik, kousek pod Beňadínem se těší
ze zaslouženého odpočinku několik starších huculských koní. Po domluvě
je možné povozit děti. Tel.:737 731 049, 608 713 954. Cena: 300 Kč/hod.
za koně.

Koupaliště Valašská Senice: Nově zrekonstruované koupaliště se dvěma bazény, pro dospělé (25m) a děti. Je tu také hřiště na volejbal, nohejbal, badminton a stolní tenis, travnatá odpočinková plocha a možnost občerstvení ve výčepu. Nově si můžete vyzkoušet aquazorbing. Aktuální info najdete na facebooku.

Horolezectví Lidečko, Lačnov:
Ani horolezci se nemusí bát, že se tu budou nudit. Čekají tu na ně Lačnovské (Horní, Dolní a Prostřední) a Čertovy skály s různou náročností výstupů, vhodných jak pro začátečníky, tak pro ty zdatné, kteří si troufnou třeba i na devítku.

Geocaching:
V okolí jsou také skrýše pro oblíbenou navigační hru geo-caching, takže pokud rádi prolézáte křoví s GPSkou, určitě si to tu užijete.