O CHATĚ

chata léto kopretiny.jpg Chata Antarik leží u obce Valašská Senice v nadmořské výšce 740 metrů v čisté horské přírodě Beskyd. Je ukrytá uprostřed malebných valašských pastvin a typických smíšených lesů. Zdejší okolí skýtá neopakovatelné výhledy na masiv Beskyd i Javorníků.

Klidná okolní atmosféra i úzké sepětí s přírodou nás inspirovaly při výběru jména chaty. Antarik znamená "místo mezi nebem a zemí". Této atmosféře jsme se rozhodli přizpůsobit i zaměření chaty, a vytvořit tak pro vás místo příjemné a čisté, s domácím prostředím, aby samotná přítomnost tady byla odpočinkem - místo pro lidi s otevřenou myslí, s chutí žít a objevovat.

Snažíme se o zdravý, harmonický životní styl, tedy žít v harmonii nejen s přírodou, ale i s okolním světem a se sebou samými. Podle těchto měřítek přistupujeme ke všemu, co pro vás připravujeme.


pic 35.jpg MÍSTO K ODPOČINKU TĚLA I DUŠE

Hledáte-li místo ke skutečnému oddechu, lesy a okolí, které není přeplněné turisty, a kde se dá toulat hodiny o samotě, chcete-li zažít někdejší klid hor a nádherně pomalé plynutí času, které tu jakoby zázrakem zůstalo uchované, neváhejte a přijeďte k nám. Ať už se rozhodnete jen tak odpočívat nebo nám dovolíte naplnit váš den zajímavým programem, budeme se na vás těšit a vynasnažíme se připravit vám chvíle, které prosvětlí váš den na dlouhý čas.