VAŠE KOMENTÁŘE


Děkujeme vám za vaše ohlasy. Pokud byste se s námi rádi podělili o zážitky z Antariku nebo pokud máte nějaké  návrhy, které by ještě vylepšily naše služby, napište nám .

Děkujeme za krásné prostředí, vstřícnost, ochotu, milý úsměv a pozitivní energii v každém soustě. Pro děti i paní učitelky jste byli místem klidu po celou dobu školy v přírodě.
— MŠ Sokolská, Zlín

Děkujeme za příjemnou atmosféru, která nás doprovázela po celý náš pobyt ve vašem zařízení.
— MŠ Opatovice, pobyt rodičů s dětmi

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za krásný pobyt "Mezi nebem a zemí". V Antariku jsme našli klid, pohodu, čistotu a hlavně Vás:) Všichni jste byli velice milí, vstřícní, velmi ochotní a pozorní lidé. Už se těšíme na červen, kdy se k Vám zase vrátíme.
— Mgr. M. Nesázal

Je to skvělé a krásné. Brzy přijedeme. Jinak tu bylo super jídlo.
— Účastníci kurzu automatické kresby

Ten výhled tady, to je lepší jak na moře.
— pan Válek, Hovězí

Dobrý den ,
rádi bychom tímto vyjádřili spokojenost s Vašimi službami a poděkovali Vám za příjemně strávený víkend na kolech 24.-26.9.2010 na Vaší chatě Antarik. Vaše ochota a vůbec přístup k požadavkům zákazníka nás velmi mile překvapila. Překrásná příroda a okolí jen podtrhují vyjímečnost nabízených služeb.
Určitě se sem někteří rádi vrátíme , ať už s rodinami , nebo v kolektivu přátel.
— Kolektiv přátel cykloturistiky VOP Nový Jičín

Mezi nebem a zemí? No, my sme sa tu cítili ako v raji!! Ďakujeme za všetko, boli ste všetci skvelí a radi sa sem opať pozrieme (a skontrolujeme ako pokračujete v diele).
— Michal a Saška, Praha

Ještě jednou díky za precizně připravený program, výbornou kuchyni a přátelskou atmosféru během našeho víkendového pobytu. Netrvalo ani pět minut po odjezdu a dcery se ptaly kdy k vám pojedou příště.
Dík za stylové sushi (chutná i sluší ;-)
— Účastník rodinného víkendu, Praha

Dear Antarik,

I spent wonderful days at Hotel Antarik in sun and the mountains. Such a happy and peaceful place with good food, company and delightful vista out every windows. Look forward to returning in the late summer.
— Veeraja, Australia.

Thank you for having our mission in this very special place. Antarik is truly a beautiful space for rejuvinating and replenishing ones heart. I truly felt at home here and was filled with so much joy in each passing moment. Looking forward for the next time I reunite with Antarik.
— Gaurish Ara, New York

Díky moc za úžasné pohoštění, ubytování a atmosféru. Antarik je spíš místo v nebi než "mezi nebem a zemí". Ať se daří.
— Ondra, Praha: Tým World Harmony Run

Thank You!
Wonderful warm energy, tasty food and hot herbal tea.
— Jenifer Cluck, California: Tým World Harmony Run

Thank you for lovely stay and generous hospitality.
— Ujjwala, New Zeland: Tým World Harmony Run

Děkujeme za pohoštění k naší plné spokojenosti. Je zde krásné okolí - buďte na něj pyšní. Přejeme vám krásné jaro a léto.
— Chromíkovi, Niederscherli, Švýcarsko

Bylo nám u vás na kopečku a s vámi moc krásně. Rádi přijedeme zase a taky o Antariku povíme všem přátelům.
— Lucka a Petr

Bylo to super, vstřícný personál, děkujeme. PS: a výborné masáže.
— Tábor Avatar

Děkujeme za ochotu, vstřícnost a rychlé vyplnění všech našich přání.
— ZŠ Komenského I, Zlín

Strávili jsme zde týden se 4. a 5. třídou na "škole v přírodě" od 19.-24.6.2011. Byli jsme spokojeni se vším- s prostředím, s ubytováním, se stravou, s výhledem, s tichem.... Určitě se zde zase někdy podíváme. Děkujeme zaměstnancům Antariku za příjemnou atmosféru a pochopení pro naše děti, které si tady celou dobu hrály na středověké rytíře.
— ZŠ Velká Polom, Denisa, Míša, Eva