Aktuálně

[5.12.2023] S příchodem bohaté sněhové nadílky nezapomeňte na přiměřené vybavení v podobě sněhových řetězů. Auto lze také nechat na točně ve Valašské Senici a vypravit se buď pěšky nebo zdejší taxislužbou.

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2024

zimní cesta.jpg VÝJEZD NA CHATU V ZIMĚ

V případě nepříznivých sněhových podmínek je možné nechat auto na točně ve Valašské Senici a na chatu dojít pěšky nebo kontaktovat místní taxislužbu (pan Trochta, tel.: 774 002 191). V každém případě nezapomeňte na dobré zimní vybavení v podobě sněhových řetězů, lopaty a samozřejmě teplého oblečení. Sjízdnost cesty si můžete uvěřit u paní Vladovičové na tel. 732 560 262 (volejte mezi 9 až 18 hod.).

Sebeobnova s Evou Svobodovou.jpg 9.-11.2. SEBEOBNOVA

Přijměte pozvání k tvoření naší Sebeobnovy na všech úrovních - fyzické, mentální, emoční, spirituální. Pobyt je učen pro vás, co si potřebují odpočinout, vyjít ven ze své bubliny, ze svého koloběhu, načerpat a pročistit energii v těle jemnou restorativní jógou, masáží, sanováním, procházkami v přírodě, zdravým lehkým jídlem. Též pro vás, kteří máte mentální zápřah, povede k restartu i odpočinku mysli pomocí dechových technik, meditace a mindfulness. Provází Eva Svobodová. VÍCE ZDE.

22.-25.2. PRODLOUŽENÝ VÍKENDOVÝ POBYT A JÓGOVÝ FESTIVAL
"ZE ZIMY DO JARA"

snow yoga.jpg Kolektiv učitelů jógy z Beskyd z oblasti čistých energií z tzv. Malého Tibetu Vás srdečně zve na jógový festival na téma “Ze Zimy do Jara”. Podpořme expanzi jarní energie, prány (čchi) jógovými i prastarými čínskými technikami. I když na okna děda mráz stále kreslí své zmrzlé kresby, příroda a také naše tělo se pomalu probouzí ze zimního spánku - nechme pránu s lehkostí vystoupat na povrch a předejděme jarní únavě. VÍCE ZDE.

14. -16.6. "CESTA K TOBĚ" YOGA VÍKEND

FM.jpg Srdečně vás zveme na pobyt plný jógy s lektorkou Vendulou Slanou. Kromě toho, že se díky dokonalé atmosféře této horské chaty a přírody kolem, dostaneš do svého vnitřního světa pohody a klidu, tak také zažiješ různé styly nebo-li cesty yogy. Budeme si prostě s yogou hrát, protože život je hra a yoga je život. Ochutnáme hatha yogu, power yogu, dance yogu, vinyasa yogu, pranayama yogu, jin yogu. Odměnou po aktivaci fyzického těla Ti bude manuální lifting obličeje, který má naprosto báječné omlazující účinky pro Tvoji pleť. VÍCE ZDE

21.-23.6. POBYT PRO ŽENY S MARKÉTOU: DARUJ SI CHVILKU PRO SEBE

Markéta Prečová 2.jpeg Hýčkáme se, relaxujeme, hrajeme si, zpíváme a vědomě se uvolňujeme :)). MT dotyk je prožitkový pobyt, plný uvolnění se do SEBE, na relaxaci těla i duše. Jedním slovem Odpočinek. Radost. Pohlazení. Procházky venku, slunění v trávě, relaxační ponory do svého nitra, muzikohraní, dechová cvičení, meditace na zklidnění mysli. Ukazujeme si, jak se propojit sám se sebou. Večer si společně sdílíme, tančíme, zpíváme. Vše je propojeno tak, abyste se cítili uvolněně. VÍCE ZDE.

 5.-8.8. LETNÍ INTENZIVNÍ POBYT S JÓGOU PRO ZAČÁTEČNÍKY/MÍRNĚ POKROČILÉ

bocniprkno.jpg Tento pobyt je speciálně určen pro PRO ZAČÁTEČNÍKY (případně mírně pokročilé/věčné začátečníky). Během tohoto intenzivního soustředění se naučíte kvalitní základy jógových pozic (v duchu fyzio-jógy), pochopíte mnoho souvislostí v rámci fungování svalů a kloubů, naučíte se několik dechových, relaxačních a meditačních technik a ochutnáte základy jógové filozofie během přednášek.VÍCE ZDE

 8.-11.8. POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI "KOMPENZACE SEDAVÉHO STYLU ŽIVOTA"

s kolem - kopie.jpg Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Na tomto pobytu budeme kompenzovat všechny tendence vyplývající ze sedavého stylu života nebo také ze "sedavých" sportů, např. cyklistiky. Čeká vás 8 lekcí (např. "pro zdravé plotýnky", "kancelářská jóga", "jóga pro cyklisty", "jóga na rozproudění krve a lymfy"), 2 workshopy (např. "Ergonomie sedu") a společná beseda. Věnovat se budeme i dechovým, relaxačním, a meditačním technikám. VÍCE ZDE