Aktuálně

[6.5.2021] Chata Antarik bude až do odvolání uzavřena. Děkujeme za pochopení.

[6.5.2021] V případě zájmu si můžete objednat naše přírodní produkty, které na Antariku vyrábíme - originální čaje, sirupy, marmelády, bylinkové krémy, masti a oleje, včelí produkty, směsi koření a další.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (od 9 do 18 hodin). Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2021

produkty, titulní 135x120px.jpg OBJEDNEJTE SI PŘÍRODNÍ PRODUKTY Z ANTARIKU

Pokud se vám stýská po zdejší pohodové atmosféře a po místních chutích a vůních, rádi Vám některé z našich produktů zašleme domů. Nabízíme naše výborné sirupy, marmelády, sypané čaje z místních bylinek, krémy, oleje i směsi koření. Zasíláme Českou poštou (poštovné 50-150 Kč dle druhu zboží a váhy objednávky), nebo přes Zásilkovnu (poštovné 65 Kč). Objednávejte na info@antarik.cz. Více o produktech zde.

jóga eva.jpg 2.-5.8. REGENERAČNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI 

Tento intenzivní pobyt s Evou Hrdličkovou na téma "regenerace" bude vhodný pro začátečníky i pokročilejší. Můžete se těšit na 9 lekcí - jemné i dynamické, kompenzující sedavý styl života, posilující střed těla a napravující diastázu břišních svalů, dále lekce na podporu cévního a lymfatického systému, lekce pro pevné kosti a zdravé klouby, techniky dechové i meditační. Na poslední lekci "zacvič si sám" vnesete všechny poznatky z pobytu do vlastní praxe. Dále Vás čeká workshop zaměřený na techniku pozic a přednáška na téma "zdravé cévy a pevné kosti". Lekce oživí živá hra na kalimbu. Více zde.

jóga eva hrdličková.png 18.-22.8. NEJEN MEDITAČNÍ TÝDEN NA ANTARIKU

Těším se v krásném prostředí na celý týden s Vámi v meditačním klidu, s jógou, prací s dechem, myslí, lukostřelbou a hlavně odpočinkem a nabráním sil do nového školního roku a taky přípravy duše na podzimní čas. Více zde.