Aktuálně

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

[18.8.2022] Nově bude možné se na chatě ubytovat i mimo sezónu přes týden. V případě zájmu a pro více informací piště na mail.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2022

29.9.-2.10. BABÍ LÉTO NA ANTARIKU NA 3 NOCI

antarik babi leto.jpg Další pobyt s Evou Hrdličkovou, tentokrát na téma "harmonizace", vyvážení jing a jang. Harmonii budeme hledat např.během lekcí "ruce a pletenec ramenní", "lehkost a síla bojovníků" nebo "na uvolnění beder, kyčlí a esíček". Budeme se pozvolna přelaďovat do období podzimu pomocí relaxačních omalovánek, čtení knih, meditačních technik, hry na kalimbu. Dále se zaměříme na pozdní léto z pohledu tradiční čínské medicíny, na orgány žaludek, slezinu a slinivku, těšit se můžete také na komplexní orgánovou sestavu. VÍCE ZDE.

 4.-6.11. JÓGOVÝ A MEDITAČNÍ POBYT PRO ŽENY A MUŽE

images.jpg V malebném prostředí horské chaty Antarik , při kouzelném výhledu na místní podzimní krajinu, Vás bude čekat jóga, meditace a skvělá strava a hlavně odpočinek a relax! Těšit se na Vás bude lektorka Bára. VÍCE ZDE