Aktuálně

[20.7.2019] V letních měsících zve ve Valašské Senici k osvěžení koupaliště, vzdálené od chaty asi 3 km po turistické značce.

[26.4.2019] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů.  Je tu ideální prostředí pro rodinnou dovolenou, pro jógové a sportovní pobyty, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt, dopřejte si relaxační masáž v našem masážním studiu nebo se vydejte po mnoha turistických trasách a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (volejte od 9 do 18 hod.). Rádi vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2019

VÝROBA barefoot mokasín srpen Antarik.jpg 21. - 22.8. VÝROBA BAREFOOT MOKASÍN

Na kurzu budeme vyrábět kožené mokasíny přesně na svoji nohu. Materiál je přírodní třísločiněná kůže, kterou si nabarvíte do požadovaného odstínu – výběr z cca 20ti barev. Na podrážky použijeme obuvnické plotny – výběr z několika dezénů, barev i tloušťky. Během dvou dnů stihneme vyrobit základní typ boty (tzn. zkompletujeme koženenou botu, od střihu, barvení, po šití jednoduchým rovným stehem). Také si zkusíme použití razítek, šablon, raznic a dalších pomůcek k dekorování. Více zde.

28.8.-1.9. LETNÍ ŽENSKÉ LÁZNĚ NA ANTARIKU

040a5c_96031716a6984cbc955457d7c3f9c38c~mv2.jpg Co jsou klasické lázně každý ví, nebo aspoň tuší … jsou o klidu, odpočinku, pohodě, rozjímání, spoustě času na všechno … tak to souhlasí… ale také zahrnují mnoho procedur, přesně naplánovaných a načasovaných… a v tom už je velký rozdíl.

… naše lázně na Antariku budou úplně volné, svobodné, vše se bude dít v samotné přítomnosti … Pobyt je pro ženy, které nepotřebují už nic řešit, touží jen BÝT se vším, co přinese přítomnost, na chvíli odjet z domova, z práce, zastavit se a UVOLNIT. Možná budete překvapeny setkáním na nádherném místě, se ženami, s přírodou, sama se sebou, setkáním
s Existencí či Vědomím. Více zde.

woman-meditating-autumn-park-beautiful-young-outdoors-34388592.jpg 27. - 29.9. SEDMI-KRÁSKY VE SVĚTLE SEBELÁSKY

"Dovol si vstoupit do světla Lásky a nech zářit sebe samu ve své přirozenosti - se vším, co k tobě patří, protože vše je v pořádku a právě tak, jak má být..." Na tomto pobytu se zameříme na téma sebe - lásky a přijetí sama sebe takových, jací jsme. Budeme cvičit jógu, zpívat a tančit, zkusíme si léčivé meditace, saunu i olejovou masáž. A čeká nás i půlhodinka s aromaterapií a zpívání inspirativních manter. Více zde.

love-heart-maple-leaf-wallpaper-900x600.jpg 15.-17.11. PODZIMNÍ VÍKEND S JÓGOU

Přijďte zrelaxovat před vánočním shonem a užít si víkend s jógou v přírodě. Čeká na vás ranní jóga - návrat ke kořenům, jing jang jóga, intenzivní lekce dynamické jógy, jóga dechu i další zajímavý program. Ale budeme mít čas i na povídání o józe, posezení u ohně s bubnováním nebo na procházky. Více zde.

P1015923.JPG 6.-8.12. MIKULÁŠSKÝ VÍKEND JÓGY

Ráda bych vás pozvala na jógový víkend s Markétou Janochovou v příjemném prostředí horské chaty Antarik.Tento víkend je určen pro ty, kteří se chtějí hlouběji ponořit do poznání sebe sama skrze jógu. Toto hluboké a posvátné učení nám napomáhá objevit úrovně vědomí a najít harmonii a klid nejen na úrovni fyzické, ale
i duševní. Více zde.

Zajímavé odkazy:    

   Chata Panorama.png