Aktuálně

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

[18.8.2022] Nově je možné se na chatě ubytovat i mimo sezónu přes týden. V případě zájmu a pro více informací piště na mail.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2023

16. -18.6. POBYT S MARKÉTOU PREČOVOU: LADÍME SE DO NITRAFM.jpg

Tímto vás všechny srdečně zveme na pobyt s Markétou Prečovou na téma: Ladíme se do nitra. Pobyt bude plný aroma-vůně, muziko-hraní, pohybu-tance a hlubšího propojení se do nitra a také vědomá práce se sebou. VÍCE INFORMACÍ ZDE nebo na marketaprecova@gmail.com.

16.-18.6. JÓGOVÝ RETREAT S EVOU SVOBODOVOU PRO MUŽE I ŽENY

Jóga s Evou.jpg Srdečně zveme ty z vás, kdo chcete zažít a praktikovat zdrojování se v krásné horské přírodě a zázemí Antariku, pomocí jógy, dechu, ajurvédy, pohybu v přírodě, dotyku i vůní. Společně přeladíme kmitočet naší mozkové frekvence ze stresu do plynoucího flow a zahájíme tak regenerační i ozdravné procesy. Spolu s pozorností na přítomný okamžik, budeme vychutnávat všemi smysly i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat, jen tak být, zastavit se, naslouchat sami sobě a prožívat opravdovou radost ze života. VÍCE ZDE.

24.6. ÁJURVÉDSKÉ KONZULTACE S DOKTORKOU DIVYA CHANDRA

Divya Chandra Antarik.jpg Využijte vzácné možnosti ájurvédské konzultace na horské chatě Antarik s Vaidya Divya Chandra, doktorkou ájurvédské medicíny z Keraly. Čtením vašeho pulzu zjistí příčiny fyzické i psychické nerovnováhy. Najde původ i dlouhodobých potíží a bolestí, příčiny nadváhy atd. Na základě toho obdržíte individuální doporučení ke svému životnímu stylu, stravě a pohybu, které vedou k fyzické a psychické harmonii, a šťastnému životu. Konzultace probíhá v anglickém jazyce, překlad do češtiny zajištěn. Doba trvání: 45-60minut. Cena: 1500 Kč. V případě zájmu nebo dotazů kontaktujte Sadajyoti Belzovou na tel.: 776 057 996.

31.7.-3.8. POBYT NA 3 NOCI NA TÉMA "KOMPLEXNÍ PROCVIČENÍ CELÉHO TĚLA"

Jóga, Eva Hrdličková.JPG Další z pobytů s Evou Hrdličkovou, zaměřených na jógu s prvky moderní rehabilitace. Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilejší, ženy i muže různého věku. Každá lekce bude zaměřena na určitou část těla (kolena, břicho, páteř, šíje, chodidla...), dále vás čeká workshop na téma "jak cvičit při různých zdravotních omezeních" (např. při hypermobilitě, artróze atd.). Těšit se můžete také na relaxační omalovánky, hru na kalimbu, dechové, meditační techniky.). VÍCE ZDE.