Aktuálně

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

[18.8.2022] Nově bude možné se na chatě ubytovat i mimo sezónu přes týden. V případě zájmu a pro více informací piště na mail.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2022 a 2023

snow yoga.jpg 9. -11.12. JÓGA VÍKEND NA ANTARIKU "SLUNOVRAT"

Srdečně vás zveme na víkendový pobyt s jógou, aromaterapií a zdravým jídlem na Valašsku. Těší se na vás lektorky Monika Žídková, Katka Stasiková a Iva Hrouzková. VÍCE ZDE.

Eva Hrdličková, jógový pobyt.jpg 30.3.-2.4.2023 POBYT NA 3 NOCI NA TÉMA "ORGÁNY A ENDOKRINNÍ ŽLÁZY"

Na jarním pobytu s Evou Hrdličkovou podpoříme orgány, tělesné soustavy a endokrinní žlázy. Každá lekce bude zaměřena na určitou oblast, budeme provádět harmonizační a podpůrná cvičení, dechové a jiné jógové techniky, zabývat se budeme také výživou a životosprávou. Čeká vás celkem 11 lekcí, např. "pro vitální plíce", "na stimulaci štítné žlázy", "na podporu trávení", "pro pevné kosti", "oční jóga" atd. VÍCE ZDE.