Aktuálně

[6.6.2022] Po delším čase rekonstrukce jsme pro vás opět otevřeli venkovní terasu. Znovu si tedy můžete užívat posezení s našimi dobrotami a krásným výhledem na hory :)

[26.5.2021] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (od 9 do 18 hodin). Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2022

14.-15.7. LETNÍ ŠITÍ BAREFOOT BOT

boty4-720x546.jpg Už sis někdy ušil/a vlastní boty? Přijď to vyzkoušet. Kurz je pro ženy i muže a nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti s šitím. Je to vážně zážitek, neváhej dlouho a přihlas se. Na kurzu si zhotovíte vlastní střih, přesně na svoji nohu. Šít budeme celoroční mokasíny nebo "vyletněné" balerínky. Vyberete si. Barvu a zdobení budete mít také vlastní. VÍCE ZDE.

16.-17.7. LETNÍ ŠITÍ BAREFOOT BOT

IMG_1028-1024x768.jpg Už sis někdy ušil/a vlastní boty? Přijď to vyzkoušet. Kurz je pro ženy i muže a nemusíš mít žádné předchozí zkušenosti s šitím. Je to vážně zážitek, neváhej dlouho a přihlas se. Na kurzu si zhotovíte vlastní střih, přesně na svoji nohu. Šít budeme flexi balerínky. Styl, barvu a zdobení si vyberete. VÍCE ZDE.


1.-4. 8. LETNÍ "STABILIZAČNÍ" POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI

antarik 1.jpg Další pobyt s Evou Hrdličkovou, tentokrát na téma "stabilizace" - fyzická i psychická. Věnovat se budeme především oblasti dolních končetin a také se zaměříme na léto z pohledu tradiční čínské medicíny. Můžete se těšit např. na lekci "proti křečovým žilám", "pro zdravá kolena", "jógu pro cyklisty", "na podporu štítné žlázy" atd. Dále Vás čeká workshop "Chodidla a jóga v souvislostech", přednáška na téma "Léto z pohledu tradiční čínské medicíny" - strava, životospráva atd. VÍCE ZDE.

4.-7. 8. LETNÍ POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI - "SPOKOJENÝ STŘED TĚLA"

antarik 2.jpg Na tomto pobytu s Evou Hrdličkovou se zaměříme na princip "vnitřní spokojenosti", kterou budeme hledat v denním životě i v pozicích. V rámci pozic se zaměříme na tzv. střed těla - hluboké svaly břicha, pánevní dno a také případnou diastázu břišních svalů (všechny lekce budou v souladu s případnou diastázou). Můžete se těšit na 9 lekcí (např. lekce "na šikmé břišní svaly", "proti kulatým zádům"), 3 semináře (např. "Diastáza a pánevní dno") a 2 společná večerní posezení. Čeká vás také párová jóga, dechové a meditační techniky, meditativní posezení s kalimbou. VÍCE ZDE.

jóga v létě.jpg 11.-14.8. HARMONIZAČNÍ VÍKEND NA ANTARIKU

Léto je v plném proudu a my si pojedeme oddechnout a naladit se do hor a lesa. Na pobytu nás již tradičně čeká nádherné prostředí, vynikající strava a hlavně klid pro sebe. Harmonizace za pomocí nejen hracích mís, ale především dechového cvičení i ,,makačky,, v podobě ásán. VÍCE ZDE.


18.(19.) -21.8. SRPNOVÝ JÓGOVÝ VÍKENDOVÝ RETREAT S EVOU

moab-yoga-retreats_3_orig.jpg Srdečně zveme ty z vás, kdo chcete zažít a praktikovat zdrojování se v krásné horské přírodě a zázemí Antariku. Budeme více v kontaktu s naším srdcem a hlavě dáme prázdniny! Pozveme k sobě laskavost, přijetí a nastavení našich zdravých hranic. Spolu s pozorností na přítomný okamžik, budeme vychutnávat všemi smysly i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat, jen tak být, také si snít, hodně se smát, sdílet i odpočívat. VÍCE ZDE.

images.jpg 26.-28.8. YOGA VÍKEND

Komplexní jóga, meditace, čakra jóga, krásná příroda.

Cena s plnou penzí: 3800 Kč, kontakt: slana.vendula@seznam.cz

9.-11.9. CESTA K SOBĚ

kundalini jóga.jpg Srdečne tě zveme na náš víkendový pobyt pro ženy v srdci Beskyd s osobním koučinkem, kundalini jógou, workshopy a relaxem. Budeš mít soukromé sezení s certifikovanou koučkou, zúčastníš se lekcí kundalini jógy a zažiješ workshop, kde se naučíš lymfatickou masáž obličeje a vytvoříš si svůj unikátní parfém z esenciálních olejů. Můžeš si i zajít do sauny, odpočinout si na sluníčku s knížkou nebo se s námi projít po nádherném okolí, kde lišky dávají dobrou noc. VÍCE ZDE.

29.9.-2.10. BABÍ LÉTO NA ANTARIKU NA 3 NOCI

antarik babi leto.jpg Další pobyt s Evou Hrdličkovou, tentokrát na téma "harmonizace", vyvážení jing a jang. Harmonii budeme hledat např.během lekcí "ruce a pletenec ramenní", "lehkost a síla bojovníků" nebo "na uvolnění beder, kyčlí a esíček". Budeme se pozvolna přelaďovat do období podzimu pomocí relaxačních omalovánek, čtení knih, meditačních technik, hry na kalimbu. Dále se zaměříme na pozdní léto z pohledu tradiční čínské medicíny, na orgány žaludek, slezinu a slinivku, těšit se můžete také na komplexní orgánovou sestavu. VÍCE ZDE.