Aktuálně

[26.5.2021] Chata Antarik je opět otevřena pro pobyty i kolemjdoucí:)

[26.5.2021] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

[6.5.2021] V případě zájmu si můžete objednat naše přírodní produkty, které na Antariku vyrábíme - originální čaje, sirupy, marmelády, bylinkové krémy, masti a oleje, včelí produkty, směsi koření a další.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (od 9 do 18 hodin). Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2021

produkty, titulní 135x120px.jpg OBJEDNEJTE SI PŘÍRODNÍ PRODUKTY Z ANTARIKU

Pokud se vám stýská po zdejší pohodové atmosféře a po místních chutích a vůních, rádi Vám některé z našich produktů zašleme domů. Nabízíme naše výborné sirupy, marmelády, sypané čaje z místních bylinek, krémy, oleje i směsi koření. Zasíláme Českou poštou (poštovné 50-150 Kč dle druhu zboží a váhy objednávky), nebo přes Zásilkovnu (poštovné 65 Kč). Objednávejte na info@antarik.cz. Více o produktech zde.

jóga s Evou.jpeg 24.- 26.9. BABOLETNÍ JÓGOVÝ RETREAT S EVOU NA ANTARIKU PRO MUŽE I ŽENY

Srdečně zveme ty z vás, kdo chcete zažít a praktikovat zdrojování se v krásné letní přírodě a zázemí Antariku. Budeme více v kontaktu s naším srdcem a hlavě dáme prázdniny!

Pozveme k sobě laskavost, přijetí a nastavení našich zdravých hranic. Spolu s pozorností na přítomný okamžik, budeme vychutnávat všemi smysly i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat, jen tak být, také si snít, hodně se smát, sdílet i odpočívat. Více zde.

images.jpg 1.-3.10. CVIČENÍ NA PREVENCI BOLESTI V ZÁDECH

Ticho, klid a lehkost bytí. Hoďte starosti za hlavu a vyrazte s námi do oblasti Javorníků, na Antarik. A co tam? Budeme cvičit, relaxovat a užívat si klidu a pohody. Odpočineme si od starostí všedních dní a nabijeme se, co nejvíc to půjde. Domů se vrátíte jako znovuzrození! Pobyt vede Marie Zemánková.  Více zde.