Aktuálně

[26.5.2021] Chata Antarik je opět otevřena pro pobyty i kolemjdoucí:)

[26.5.2021] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

[6.5.2021] V případě zájmu si můžete objednat naše přírodní produkty, které na Antariku vyrábíme - originální čaje, sirupy, marmelády, bylinkové krémy, masti a oleje, včelí produkty, směsi koření a další.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (od 9 do 18 hodin). Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2021 a 2022

roots.jpg 22.- 24.10. VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ "ZPĚT DO SVÉHO STŘEDU"

Srdečně vás zveme na víkendový seminář plný vědomého pohybu, určený pro ženy i muže. Skrze jógové techniky, zaměřující se na hluboký stabilizační systém a skrze práci s pánevním dnem se ponoříme do hloubky svého středu. Tancem a hlasem procítíme svůj rytmus a melodie, svobodu hlasového a pohybového projevu. Více zde.

detox 1.jpeg 4.-6.3. 2022 RELAXAČNÍ A OČISTNÝ POBYT
S JÓGOU A BÁROU

Zveme Vás na společný relaxační jógový pobyt v malebném a klidném prostředí horské chaty Antarik. Čeká Vás vynikající očistná strava, příroda, jóga a odpočinek. Lektorka Bára se zabývá principy prapůvodní jógy, meditacemi, masážemi a spojením těla, mysli a ducha. Více zde.