Aktuálně

[27.8.2023] Od října opět nabízíme možnost pobytů i během týdne. V případě zájmu pište na info@antarik.cz.

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2023

8.-10.9. JÓGOVÝ VÍKEND S LUCIÍ KÖNIGOVOU

Lucie Konigová.jpg LUCIE KÖNIGOVÁ se józe věnuje od roku 1998 a lekce vede 11 let. Jako lektorka jógy a jógové terapie vyučuje na lekcích i individuálních konzultacích v Praze. Jejím záměrem je tříbit v sobě i lidech okolo vnímavost k sobě i životu. Chuť se zájmem, hravostí, lehkostí, otevřeností a současně klidnou, soustředěnou pozorností v první řadě zakoušet, cokoli se právě děje - se vším všudy. Během pobytu vás čekají jógové lekce zaměřené na prostup dechu a pohybu páteří, sebepřijetí v pohybu i poklidu, ruce a paže či kyčle. VÍCE ZDE.

22.-24.9. BABOLETNÍ JÓGOVÝ RETREAT S EVOU PRO MUŽE I ŽENY

Baboletní pobyt s Evou Svobodovou.jpg Srdečně zveme ty z vás, kdo chcete zažít a praktikovat dovednost ŽITÍ A BYTÍ V RADOSTI, zdrojování se v krásné horské přírodě a zázemí Antariku. Společně přeladíme kmitočet naší mozkové frekvence ze stresu do plynoucího flow a zahájíme tak regenerační i ozdravné procesy. Spolu s pozorností na přítomný okamžik, budeme vychutnávat všemi smysly i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat, jen tak být, zastavit se, naslouchat sami sobě a prožívat opravdovou kvalitu života. VÍCE ZDE.