Aktuálně

[11.7.2024] V sobotu 13. července bude chata Antarik pro veřejnost uzavřena z důvodu soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

[23.6.2024] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2024

Mirka Boucová, tibetská jóga.jpeg 31.5. - 2.6. VÍKEND PLNÝ JÓGY, MEDITACÍ
A OČISTNÝCH TECHNIK UPROSTŘED HOR

Tradiční víkend s Mirkou Boucovou vás provede himalájskou jógou, dechovými cvičeními, dynamickou meditací, očistnými technikami i Tibetskými poklonami. Načerpejte novou energii a vyprázdněte zahlcenou mysl. VÍCE ZDE.

Sedni si a nedělej nic, pobyt.jpg 7. - 9.6. SEDNI SI NEDĚLEJ NIC

Transformační víkend pro ženy s terapií RTT a PSYCH-K zaměřený na obnovení schopnosti přijímat a odpočívat.Více informací a přihláška ZDE.

14. -16.6. "CESTA K TOBĚ" YOGA VÍKEND

FM.jpg Srdečně vás zveme na pobyt plný jógy s lektorkou Vendulou Slanou. Kromě toho, že se díky dokonalé atmosféře této horské chaty a přírody kolem, dostaneš do svého vnitřního světa pohody a klidu, tak také zažiješ různé styly nebo-li cesty yogy. Budeme si prostě s yogou hrát, protože život je hra a yoga je život. Ochutnáme hatha yogu, power yogu, dance yogu, vinyasa yogu, pranayama yogu, jin yogu. Odměnou po aktivaci fyzického těla Ti bude manuální lifting obličeje, který má naprosto báječné omlazující účinky pro Tvoji pleť. VÍCE ZDE

Víkend pro ženy.jpg 14.-16.6. NAPLŇUJÍCÍ VÍKEND V PŘÍRODĚ PRO ŽENY

Přijďte si odpočinout, načerpat novou energii a propojit se s esencí svého bytí. Můžete se těšit na ženské kruhy, intuitivní tanec, ranní jógu či vědomou chůzi rosou, prožitkovou aromaterapii, jóganidru—hlubokou relaxaci, čas pro sebe i večerní saunu. VÍCE ZDE.

21.-23.6. POBYT PRO ŽENY S MARKÉTOU: DARUJ SI CHVILKU PRO SEBE

Markéta Prečová 2.jpeg Hýčkáme se, relaxujeme, hrajeme si, zpíváme a vědomě se uvolňujeme :)). MT dotyk je prožitkový pobyt, plný uvolnění se do SEBE, na relaxaci těla i duše. Jedním slovem Odpočinek. Radost. Pohlazení. Procházky venku, slunění v trávě, relaxační ponory do svého nitra, muzikohraní, dechová cvičení, meditace na zklidnění mysli. Ukazujeme si, jak se propojit sám se sebou. Večer si společně sdílíme, tančíme, zpíváme. Vše je propojeno tak, abyste se cítili uvolněně. VÍCE ZDE.

detox 1.jpeg 21.-23.6. JÓGOVÝ POBYT

- Jóga, meditace, přednášky, procházky, příroda
- Plná penze: lahodná domácí vegetariánská strava
- Ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích
- Cena: 4990 Kč, kontakt: majat@post.cz

Jóga s Lucií Štecovou.jpg 28.-30.6. JÓGOVÁNÍ NA ANTARIKU

Jógové lekce, výborná vegetariánská kuchyně, sauna, krásné horské prostředí, super parta a mnohem víc.
Téma: pánevní dno

VÍCE ZDE.

Pobyt komunikace.jpeg 19. - 21.7. KOMUNIKACE BEZ HRANIC

Transformační víkend pro ženy s terapií RTT a PSYCH-K zaměřený na odblokování komunikačních kanálů a vnitřního napětí. Více informací a přihláška ZDE.

 5.-8.8. LETNÍ INTENZIVNÍ POBYT S JÓGOU PRO ZAČÁTEČNÍKY/MÍRNĚ POKROČILÉ

bocniprkno.jpg Tento pobyt je speciálně určen pro PRO ZAČÁTEČNÍKY (případně mírně pokročilé/věčné začátečníky). Během tohoto intenzivního soustředění se naučíte kvalitní základy jógových pozic (v duchu fyzio-jógy), pochopíte mnoho souvislostí v rámci fungování svalů a kloubů, naučíte se několik dechových, relaxačních a meditačních technik a ochutnáte základy jógové filozofie během přednášek.VÍCE ZDE

 8.-11.8. POBYT S JÓGOU NA 3 NOCI "KOMPENZACE SEDAVÉHO STYLU ŽIVOTA"

s kolem - kopie.jpg Pobyt je vhodný PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ. Na tomto pobytu budeme kompenzovat všechny tendence vyplývající ze sedavého stylu života nebo také ze "sedavých" sportů, např. cyklistiky. Čeká vás 8 lekcí (např. "pro zdravé plotýnky", "kancelářská jóga", "jóga pro cyklisty", "jóga na rozproudění krve a lymfy"), 2 workshopy (např. "Ergonomie sedu") a společná beseda. Věnovat se budeme i dechovým, relaxačním, a meditačním technikám. VÍCE ZDE

23. - 25.8. ZAŽIJ SEBE

Eva Svobodová srpen.jpg Toužíš-li zažít sám SEBE, navázat spojení se svým nitrem, propojit se pohybem i dechem s posvátností tvého těla, koupat se v lázních láskyplné podporující energie, odpočinout si v krásné horské přírodě a pečujícího zázemí Antariku.... Jste srdečně zváni, muži i ženy. Čekají tě prožitkové rituály, tanec, jóga, meditace i sdílení. Pozveme k sobě přirozené plynutí, laskavost, přijetí a nastavení našich zdravých hranic. Spolu s pozorností na přítomný okamžik, budeme vychutnávat všemi smysly i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat i tančit, jen tak být, také si snít, hodně se smát, sdílet i odpočívat. VÍCE ZDE.