Aktuálně

[25.2.2019] HLEDÁME BRIGÁDNÍKY NA SEZÓNU (od května do srpna). Čeká vás výpomoc v kuchyni, servírování nápojů a úklid pokojů. Těšíme se na všechny nové tváře do našeho týmu. Zájemci prosím pište na info@antarik.cz nebo volejte na tel.:732 560 262. Nebo se na nás přijďte rovnou podívat:)

[27.10.2018] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů.  Je tu ideální prostředí pro rodinnou dovolenou, pro jógové a sportovní pobyty, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt, dopřejte si relaxační masáž v našem masážním studiu nebo se vydejte po mnoha turistických trasách a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (volejte od 9 do 18 hod.). Rádi vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2019

SAM_0201.1.jpg 26. - 28. 4. JARNÍ VÍKEND S JÓGOU NA VALAŠSKU "NAJDI SVÉ KOŘENY"

Přijměte pozvání na další jógový víkend s Evou Hrdličkovou, tentokrát na téma "hledání pevné půdy pod nohama". Můžete se těšit např. na lekci jemné jógy pro unavené nohy, lekci při sedavém stylu života, lekci balančních pozic a práci s klenbami nohou i rukou, individuální praxi dle manuálu, pránajámu, meditace a vizualizace.
Také proběhne workshop zaměřený na zdravá chodidla, chůzi a obouvání a workshop/beseda na téma vitální - hormonální jóga (teorie i praxe). 
Lekce zpříjemní relaxační hudba, hra na kalimbu a zvonkohru Koshi. Více zde.

IMG_8183.resized.jpg 22.-23.5. ŠITÍ BAREFOOT BOT NA ANTARIKU

Na kurzu budeme vyrábět kožené baleríny přesně na svoji nohu. Dvoudenní kurz výroby kožených bf balerín pro cca 10 bytostí. Přijeď strávit dva dny tvořením, navíc v krásném prostředí ! Ušij si své vlastní boty ! Více zde.

DSCN7188.resized2.jpg 23.-26.5. JARNÍ ŽENSKÉ LÁZNĚ

Co jsou klasické lázně každý ví, nebo aspoň tuší … jsou o klidu, odpočinku, pohodě, rozjímání, spoustě času na všechno … tak to souhlasí, tohle vše bude i v těch našich ženských lázních na Antariku…

Možná nás přítomnost ( roční období, momentální naladění, prostředí, …) zavede do hluboké meditace v tichu, možná budeme divoce tančit, možná se budeme dlouho procházet v přírodě a rozjímat při pohledu do údolí, možná strávíme spoustu času v sauně, u kávičky inspirativním povídáním, možná budeme uvolňovat naše těla krásnou masáží, možná budeme jen jíst a spát 🙂 , možná zažijeme a prožijeme samu sebe přesně tak, jak každá potřebujeme… možná … Více zde.

ss_yogaclass.jpg 23.-25.8. LETNÍ VÍKEND JÓGY S BÁROU NA ANTARIKU

Srdečně Vás zvu na víkendový pobyt v malebném prostředí Francovy Lhoty. Dříve než zahájíme školní proces s dětmi, dříve než naskočíme na vlnu po létě, si pojďme společně vychutnat krásné prostředí Antariku s jógou.

Čekají nás dynamické i odpočinkové lekce tak, aby si každý našel to své, meditace, bubnování a oheň za dobrého počasí. Jóga je návrat ke kořenům, návrat k sobě samému, a v posílení s nádhernou přírodou a vynikající kuchyní se budeme cítit opravdu jako v oáze. Nemusíte mít s sebou parťáka, klid vlastní, ale i sdílení ve skupině nás nechá si vybrat své. Dopřejme si společně oddych, protažení a možná nové naladění. Program je zcela dobrovolný, strava i pití zajištěno a věřte mi, že se máte na co těšit! :) Více zde.

Zajímavé odkazy:    

   Chata Panorama.png