Aktuálně

[26.5.2021] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO-NE 11.00 - 17.00 hod. (neplatí pro ubytované hosty)

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz nebo na tel. čísle 732 560 262 (od 9 do 18 hodin). Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2021 a 2022

Zima Antarik.jpg 26.-28.11. JÓGA PODLE ČAKER

Téma jógového víkendu napovídá, že se během víkendu pokusíme spojit jógu – tedy vědomý pohyb, dýchání, meditování, relaxování a čakry. Tímto spojením povzneseme jógu opět o kousek výš a zkrátíme si tím cestu poznání. To vše se bude odehrávat v domáckém prostředí horské chaty Antarik, se skvělou vegetariánskou kuchyní, s možností relaxu a procházek v nádherné valašské přírodě. Více zde.

BLK02364.jpg 18.-20.2. 2022 ZDRAVÉ VAŘENÍ A JÓGOVÝ VÍKEND NA ANTARIKU

Dovolujeme si vás pozvat na nezapomenutelný únorový pobyt zdravého vaření, jógy a meditace v krásném prostředí Beskyd. Horský hotel Antarik je malebné místečko s krásnou přírodou, a ještě hezčí vyhlídkou. Můžete se těšit na program plný jógy, meditace, zdravého vaření a duševní i tělesné transformace. Jako je: najdi sílu sama v sobě, zbav se stresu, posílni zada, pocit přítomného okamžiku, očista těla i duše. Více zde.

detox 1.jpeg 4.-6.3. 2022 RELAXAČNÍ A OČISTNÝ POBYT
S JÓGOU A BÁROU

Zveme Vás na společný relaxační jógový pobyt v malebném a klidném prostředí horské chaty Antarik. Čeká Vás vynikající očistná strava, příroda, jóga a odpočinek. Lektorka Bára se zabývá principy prapůvodní jógy, meditacemi, masážemi a spojením těla, mysli a ducha. Více zde.

20.-22.5. 2022 VÍKEND MEZI NEBEM A ZEMÍ "PAULUS JÓGA"

paulus joga.jpg Pobyt je určený pro lektory jógy i praktikující všech úrovní. Silným programem Vás provedou manželé Paulusovi Paulus Yoga - pár, ze kterého dýchá, že klíč k vlastní spokojenosti a pocitu vnitřního štěstí máme všichni nadosah. A právě tito dva vám jej mohou pomoci začít odhalovat. Pomohou lektorům prohloubit jejich praxi a zdokonalit se ve vedení lekcí, a také pochopit propojení mezi tělem a duší skrze tisíciletou tradici jógy. Více zde.