Aktuálně

[2.9.2022] OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST (celoročně) SO 11.00 - 18.00, NE 11.00 - 16.00 (neplatí pro ubytované hosty)

[18.8.2022] Nově je možné se na chatě ubytovat i mimo sezónu přes týden. V případě zájmu a pro více informací piště na mail.

VÍTÁME VÁS NA HORSKÉ CHATĚ ANTARIK,
JEDINÉ VEGETARIÁNSKÉ CHATĚ U NÁS

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě pohoří Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní kopce. Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů. Najdete tu ideální prostředí pro jógové a relaxační pobyty, pro rodiny s dětmi i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt nebo se vydejte po mnoha turistických trasách
a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Pokud byste k nám rádi přijeli nebo pokud potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím emailem na info@antarik.cz. Rádi Vás uvítáme na nezávazné prohlídce.

AKCE NA ANTARIKU 2023

DSCN2622.jpg DOPRAVA V ZIMĚ

Během zimního období může v okolí chaty napadnout hodně sněhu nebo se na cestě mohou tvořit návěje. Proto nezapomeňte na kvalitní výbavu v podobě sněhových řetězů, případně lopaty do auta, teplého oblečení a přiměřené obuvi. Za nepříznivých podmínek se dá auto zaparkovat na autobusové točně ve Valašské Senici a na chatu buď dojít pěšky nebo si zkusit objednat zdejší taxislužbu - tel.: 774 002 191. Cena za odvoz činí 300 Kč.

17.-19.2. ZIMNÍ CESTA K DUŠI - VÍKEND S EVOU SVOBODOVOU PRO MUŽE I ŽENY

jóga Eva Svobodová.jpg Srdečně zveme ty z vás, kdo chcete zažít a praktikovat zdrojování se v krásné horské přírodě a zázemí Antariku. Společně přeladíme kmitočet naší mozkové frekvence ze stresu do plynoucího flow a zahájíme tak regenerační i ozdravné procesy. Spolu s pozorností na přítomný okamžik budeme vychutnávat všemi smysly
i "mimosmysly". Vědomě se hýbat a dýchat, meditovat, jen tak být, zastavit se, naslouchat sami sobě a prožívat opravdovou kvalitu života. VÍCE ZDE.

24.-26.2. ZIMNÍ ZASTAVENÍ S JÓGOUIMG_7064-970x647.jpg A MEDITACÍ  

Tradiční zimní víkend na Antariku - přijeďte si vychutnat spolubytí, jógu i teplý čaj s výhledem na rozlehlé hory. Na chvíli všechno odložit a jenom být. Naslouchat tichu přírody, zvuku manter a hlasu těla a duše. Věnovat se tělu a dodat mu zdravý pohyb a pozornost. Vrátit se k jednoduchosti a znovu se zanořit do bezčasého TEĎ. Do stálého klidu a spokojenosti. VÍCE ZDE

17.-19.3. JARNÍ POBYT S JÓGOU A MEDITACÍ PŘED ZAČÁTKEM OBDOBÍ JARA A ROVNODENNOSTI

meditation-pose1.jpg Pobyt v malebných horách na dvě noci, kdy se společně zklidníme před příchodem Jara, které zdá se bude opravdu nové a jiné.Čekají vás dynamické i praktické lekce jógy, pranajáma, relaxace na probuzení ducha a těla, sankalpa, satsang, zklidňující meditace,  hloubková relaxace sedmi bytí či harmonizace zvukem křišťálových mís. VÍCE ZDE.

FM.jpg 17.-19.3. VÍKENDOVÉ SETKÁNÍ
S FELDENKRAISOVOU METODOU

Tato metoda využívá pohyb a práci s vedením pozornosti ke zlepšení schopností člověka a kvality jeho života. Na pobytu se seznámíte s přístupem FM a čekají vás
i každodenní cvičební lekce, které vede zkušená lektorka s 8letou praxí, Dana Horáčková. VÍCE ZDE.

30.3.-2.4. POBYT NA 3 NOCI NA TÉMA "ORGÁNY
A ENDOKRINNÍ ŽLÁZY"Eva Hrdličková, jógový pobyt.jpg

Na jarním pobytu s Evou Hrdličkovou podpoříme orgány, tělesné soustavy a endokrinní žlázy. Každá lekce bude zaměřena na určitou oblast, budeme provádět harmonizační a podpůrná cvičení, dechové a jiné jógové techniky, zabývat se budeme také výživou a životosprávou. Čeká vás celkem 11 lekcí, např. "pro vitální plíce", "na stimulaci štítné žlázy", "na podporu trávení", "pro pevné kosti", "oční jóga" atd. VÍCE ZDE.